Teraz jest 28 mar 2024, o 18:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Korsyka Zdobyta
PostNapisane: 29 kwi 2016, o 21:47 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2014, o 20:48
Posty: 162
Cześć Panowie
Morze Śródziemne to nie to samo co nasza Trzebośka, no może wody kapke więcej dlatego mój post w tym wątku. Korsyka zdobyta, prawie miesiąc się broniła i opierała ale dzisiaj ją rozdziewiczyłem (lotniczo oczywiście). 40 minut w powietrzu widoki super troche niespokojnie bo tu już takie nasze lato a powietrze z nad morza jeszcze chłodne napływa i latanie lekko stresujące bo miejsc do lądowania awaryjnego jak na lekarstwo tylko same krzaczory.Dla ciekawych polecam tracka na Livertacku
Pozdrawiam wszystkich


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2016, o 19:58 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2014, o 20:48
Posty: 162
Niedziela polatana ale 15 minut tylko. W powietrzu masakra, zachmurzenie i kolory morza takie nie specjalne


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2016, o 18:54 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2014, o 20:48
Posty: 162
Wojtek popraw tytuł wątku z Kostaryka na Korsyka ja nie jestem aż tak daleko. I daj znać co z pozostałymi filmami i artykułami które wziąłeś zamieścisz je ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2016, o 22:12 
Offline

Dołączył(a): 23 kwi 2014, o 08:10
Posty: 258
mało czasowy jestem.. będę miał czas przy kompie dłużej posiedzieć zamieszczę...

_________________
-------
Pozdrawiam Wojtek Rybka ( leszcz )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2016, o 12:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2014, o 19:28
Posty: 101
:D Adam, dobre...
Apropos powrotu z zaświatów...to już jestem w Leżajsku od wczoraj, Wojtek daj znać to podjadę z paczką.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2016, o 18:57 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2014, o 20:48
Posty: 162
To Ci fajnie Na jak długo przyjechałeś?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2016, o 15:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2014, o 19:28
Posty: 101
Witam ;)

Wracam na początku czerwca... na razie zagoniła mnie do roboty, więc urlop taki sobie.
Może znajdę jeden dzień na polatanie.

Ma ktoś ochotę 1-5 sierpień wyjazd do Słowenii, na polatanie w górach (bez bzykacza)

Ja jadę tam na 100 %, wyjazd ze szkołą paralotniową Alti - oni to nazywają III etap Pilot.

Noclegi- 25 eur/osoba. Dojazd we własnym zakresie.

Ponoć niezapomniane wrażenia i widoki ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2016, o 19:52 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2014, o 20:48
Posty: 162
Chlopaki 6 lotów zrobiłem dotychczas Ostatnie 2 starty z nowego miejsca bezpośrednio przy plaży.
Sam nie mogę uwierzyć ze podjąłem decyzje o starcie z takiego miejsca. Na rozbieg kilkanaście metrów po wertepach, wydma piasku wysoka na 1,5 metra a zaraz za nią ogrodzenie z drutu kolczastego oddzielające plaże od tego miejsca, W dodatku tu nie ma normalnych roślin wszystko nawet najmniejsze ma kolce i ogólnie wrogo jest nastawione do skrzydła i linek, Tylko bryza od morza przy starcie pomaga ale już w locie nie koniecznie, A Francyki na plaży zachowują się jakby ufo zobaczyli albo babe jage na miotle. Aparaty tablety i smartfony nie stygły. Ale widoki super więc warto było startować


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL